HAKKIMIZDA


        Faaliyetine ilk olarak Ankara'da başlayan şirketimiz daha sonra İstanbul merkez ofis ve Hem Ankarada hemde İstanbulda Showroom kurarak Müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Binek, SUV, hafif ticari ve Ticari araçların Taşıma sistemleri üzerine çözümler sunmaktadır. Şu anda üç büyük Avrupa markasının Türkiye distribütörlüğünü yapan şirketimiz, ayrıca imalat ile ürün yelpazesini desteklemektedir. Distribütörü olduğumuz markalar Dünya otomobil markalarına OEM olarak taşıyıcı sistem ve ekipmanlarını üretmektedir. Bu markalardan bazıları ; BMW, Mercedes, Volswagen, Renault, Ford, Audi, Chevrolet, Hyundai, Opel, Kia, Suzuki, Mitsubishi, Porsche, Jaguar....vs. Showroomlarımızda müşterilerimize ürünlerimizi sergilemenin yanı sıra montaj hizmetide verilmektedir. Şehir dışında bulunan müşterilerimiz için peşin, kredi kartı ve taksitli ödeme seçenekleri ile adrese teslim uygun kargo anlaşmalı fiyatlarımızla ürünlerimizi gönderiyoruz. Montajı çok kolay olan bu sistemleri, içinden çıkan montaj klavuzu ile kendileri yardım almadan çok kolayca yapabiliyorlar. Kurumsal olarak, başta otomobil bayileri olmak üzere, çeşitli kamu ve özel kurumlara hizmet veriyoruz. Aşağıda rferanslarımızı görebilirsiniz.

VİZYONUMUZ


       BagajMarket'in yıllardır süregelen başarısı asla ödün vermediği kalite felsefesine bağlı. Dolayısıyla bu anlamda yaptığı yatırımlarıyla her geçen gün büyüyen firmamız kalite çizgisini de aynı kararlılıkla yükseltmeye devam ediyor. Her zaman eğitimi esas alarak çağdaş teknolojinin gereklerini yerine getirmek ve geleneksel değerlerimizi koruyarak modern dünyanın kabul gördüğü çizgiyi yakalamak felsefesiyle hareket ediyoruz.     

MİSYONUMUZ


       Gelişmeyi ve büyümeyi sürekli hale getirerek her anlamda kurumsal yapıyı oluşturmak. Kurulduğumuz günden itibaren edindiğimiz tecrübelerimizi gelecek kuşaklara aktararak Otomotiv sektöründe aranılan saygın bir firma olarak yeni projelere imza atmak. Yurtiçi ve yurtdışı projeleriyle Bagajmarket'in marka değerini yükseltip çağdaş ve ekonomik çözümler üretmektir.     

REFERANSLAR


Sağlık bakanlığı 112 Ambulans

300 civarı Pajero araçlara donatılan portbagaj sistemleri

Azerbaycan 112 Ambulans

Azerbaycan Ambulans araçların portbagaj donatımı. 

Kayak Fedarasyonu

Kayak fedarasyonu sporcu kafile araçları bagaj donatımı.

Tüm oto plazalar ve bayiler

Ayrıca Tüm otomobil markalarına destek vermekteyiz.


Müşteri Destek hattı

0 850 88 53 246

  0 850 88 53 BGM

İstanbul Showroom

Telsiz mah. Balıklı Kazlıçeşmeyolu cad. No : 15 Zeytinburnu - İSTANBUL

Tel : 0 212 664 66 71 (Teknik destek ve danışma için)

Tel : 0 212 664 66 81 (Randevu ve yol tarifi için)

Ankara Showroom

Balgat Oğuzlar mah. 1374 sok. No : 7 / C Çankaya - ANKARA

Tel : 0 312 220 11 05

Fax : 0 312 220 11 06

Copyright © Erc 2015