ZENİTH SERİSİ PORTBAGAJLAR 

     Zenith serisi portbagajlar, standart çift tarafa açılan kapaklarla, parlak renklerle, yüksek kalite ve güvenlikle donatılmış, kullanımı kolaylaştırıcı özellikleri ile üst sınıf modellerdir. Tüm modellerinde merkezi kilit, premium-fit bağlantı, sabitleme kayışları, alt profil destek ve rüzgar kanalları standarttır. Sadece parlak renklerde üretilen Zenith, beyaz ve siyah renklerde PMMA/ASA ve gümüş gri renkte carbon fiber malzeme kullanılarak üretilmiş ve UV özellikleri tüm modellere uygulanmıştır.
     Alman otomobil kulübü ADAC (Allgemeiner Deutscher Automobil-Club) 8 ayrı marka portbagaj arasında yaptığı Dizayn, Kulanılırlık, Sürüş güvenliği ve City crash test kriterlerine  göre, Traxer 6,6 modeli, en iyi dereceyi almış ve kalitesini tarafsız kurumlarca da tescil ettirmiştir.
    
     Zenith portbagajların bir diğer önemli özelliği, patentli açma-kapama mekanizmalarıdır. İçinde ömrü kısa olan gazlardan (amortisör gibi) barındırmaz ve mükemmel tasarımı ile açarken yukarı, kapatırken aşağı iterek kapağın kolay çalışmasını sağlar. Üstelik amortisörlü bagajlardan diğer üstün özelliği ise, kapandığında yukarı doğru zorlamaz ve rüzgarların girmesine sebep olan kamburlaşmaya neden olmaz.
    


     Premium-fit, Hapro markasının patentli portbagaj bağlantı elamanıdır. Her çeşit bara mükemmel uyumu, güvenli tutuşu, kolay bağlantı özelliği ve kendini kilitleme kabiliyeti ile mükemmel bir konnektördür.
Port bagaj
Port bagaj
Portbagaj
Özellikleri 

Dış Ölçüleri  191 x 80 x 37 cm 
İç Ölçüleri 186 x 75 x 36 cm
Hacimi  360 Litre net 
Boş Ağırlığı 19 Kg
Yük taşıma kapasitesi 75 Kg
Renkleri  Gümüş gri, Parlah siyah, Parlak beyaz ve Titanium
Kapak açılış yönü  Sağ ve sol
Garanti süresi 5 Yıl
Fiyatı 895 Euro
   

Özellikleri 

Dış Ölçüleri  215 x 88 x 37 cm 
İç Ölçüleri 210 x 83 x 36 cm
Hacimi  440 Litre net 
Boş Ağırlığı 23,5 Kg
Yük taşıma kapasitesi 75 Kg
Renkleri  GGümüş gri, Parlah siyah, Parlak beyaz ve Titanium
Kapak açılış yönü  Sağ 
Garanti süresi 5 Yıl
Fiyatı 1.025 Euro
   


Hangi model portbagaj aracımda nasıl görünür?

Resimler
VİDEOLAR

Videolar