HANDIHOLDALL PORTBAGAJ VE HANDIRACK AYAK

     Hareket halindeyken eşyalarınız ıslanmasın. HandiHoldall 320 litre en ağır hava koşullarına karşı her türlü su geçirmez koruma sağlayan, yer kaplamayan, katlanabilir tavan bagajıdır.
     HandiHoldall 320 nin su geçirmez testlerini aşağıdaki videoda görebilirsiniz.: 

     HandiHoldall, tipik ve ağır ıslak hava sürüş koşullarında (üreticinin montaj kurallarına uyarak) su girişine karşı sızdırmazlık sağlar. HandiHoldall, yararlı ve etkili bir dış depolama çözümü sunuyor.

   HandiRack şişme portatif ayak hemen tüm araçlara uygundur. Yer kaplamaz ve araç seçmez özelliği ile hem ekonomik hem de uzun kullanım sürelerine sahiptir. 2 kapılı araçlar dahil, model ve marka seçmeden aracınıza monte edebilir, uzun yolculuklarda aracınızın içini eşyalarınızla paylaşmak zorunda kalmazsınız.     Yeni HandiDuffel (135 Litre) son derece güçlü ve dayanıklı 18oz Polyester Branda malzeme ile elektronik yoğun ısı ve basınç altında bir araya kaynak ile üretilen bir yüksek teknoloji ürünüdür. Bu su ve neme karşı bir bariyer görevi görür ve çok güçlü bir dayanıklılık oluşturur. Ayrıca, Polyester Branda bir PVC kaplama ile lamine edilmiştir. 


     Diğer zor hantal ve genellikle pahalı geleneksel portbagajların aksine, sadece 61cm x 17cm x 17cm boyutu ile kullanılmadığı zamanlarda HandiHoldall yer kaplamaz. Bu da kolay bir şekilde aracın içinde ya da ev veya garajda saklanabilir anlamına gelir. 

     Metal barlara monte edilebilmesi için çantanın altına bazı döngüler eklenmiş ve bağlantı için “Hi Grip” (4x 40cm) adı verilen geri bırakmaz kayışlar mevcuttur. Ayrıca, Çantayı komple sarmalayan ve yanal hareketlere izin vermeyen 2 adet HandiStraps (4 x 150 cm) pakete dahildir.

     HandiHoldall, HandiRack seti ile gelen 2 x 3 metre HandiStrap tie-downs kullanılarak birbirine sabitlenir.
     

     


Teknik özellikler:

Malzeme:

840/500D solid Polyester Tarpaulin 0.20mm PVC kaplama.

800 saat UV koruma.

PVC EN71 Bölüm 3 standardına uygundur.

Dikiş yoktur, özel kaynak sistemi ile birleştirilmiştir.

Azo boyar madde yoktur, (AZO free) solmaz, boya vermez ve su geçirmez.

320 Litre kapasiteli.

50 Kg.a kadar taşıma kapasitesi.

Her iki yanda ikişer, ön ve arkada birer taşıma kulpu.

Ölçüler (Kutuda) :

61cm x 17cm x 17cm

Ağırlık = 4kg

Ölçüler (Açık) :

110 cm x 81 cm x 26/43 cm

Bağlantı Aparatları :

4 x 40cm ‘Hi Grip’ HandiStraps

4 x 150cm HandiStraps